Ne ararsan o var :)

11 Haziran 2011 Cumartesi

Serotonin Serotonin Olalı Böyle Mutlu Olmadı

Yemyeşil bir alandayız ve bembeyaz bir helikopter yanaşıyor yanımıza, kalabalık bir grubuz (macera dolu anı turdan da tanıdıklar var. Bu mevzuyu daha sonra paylaşacağım sizlerle, fakat şuanda o modda hiç değilim. Ama onları afişe edeceğim yazımda yakında gelir.) neyse bembeyaz helikopter demiştim değil mi, bindik hep birlikte. Sevgilimin elini sımsıkı tutuyorum. Helikopter fobim var ama elini tutunca sıkı sıkı bir cesaret geldi. En öndeyiz.wuuuuuuuu wuuuuuuuu diye pervanelerden ses geliyor, ürkütücü (o sırada Survivor Taner aklıma geldi, açıklamayacağım izleyenler bilir :) Uçuyoruzzz uçuyoruzzz masmavi gökyüzüne çıkıyoruz bir o tarafa yatıyor helikopter bir bu tarafa nasıl heycanlıyım nasıl gülüyorum nasıl mutluyum :) 


Yeni Zelanda'dayız. O kadar ufak bir ada ki şaşırdım çok. Tamam haritada da çok ufak ama diyorum.. yere çok yanaşıyoruz ama öyle bir bakıp Avusturalya'ya devam ediyoruz. İnsanların yaş ortalaması yaşlı dediğimiz segmente denk geliyordu ama nasıl gülümsediler bize çok sıcak insanlarmış hakkaten. Ay kangurular bilee mutlu sanki Avustralya'da :) Ceplerindeki bebekleri el salladılar bize, sevgilime döndüm baktım o yaşlı çiftler gibi ben de ona gülümsedim. Neyse bindik tekrar helikoptere bu sefer nereye gidiyoruz diye merak ederken, rehber burasıda Texas Üniversitesi demezmi. Alllaaam şöyle bir baktım sağıma nasıl kocaman bir üniversite kocaman kocaman T E X A S yazıyor. Ayyyyy filmlerdeki gibi Texas'tayız dedim sevgilime, nasıl gülümsedim  yine o Avustryalı teyze gibi ona.. Üniversiteyi ve Texas'ı gezmek için yere yanaştık ve atladıkk helikopterden. Yemyeşil nasıl güzel bir bahçesi var herkes gidip görsün valla, neyse ben başladım fotoğraf çekmeye derken geldi aldı beni oturttu helikopterdeki koltuğuma sevgilim. Gidiyoruz dedi Newyork'a :))))) 
Uçuyoruzzzz uçuyoruzzz o kadar güzel kiii binalar sankiiii bizden daha yüksekteydi sanki aralarından gidiyormuş gibiydikk ay allam nasıl zevkliydi derken rehber burası çok meşhur diye bir meydana doğru alçaldı. Alllam meğer orası Lady Gaga House'muş !!! Hani şu Lady Gaga'nın ekibinin harikalar yarattığı ev !!!!! O kadar heycanlıydı ki baya baktım daldım gittim derken . Yemyeşil peruğu ile nasıl gülümsedi bana Lady Gaga, tam o sırada sevgilim elimden tuttu ve tekrar uçtukkk uçtukk uçtukkk ve uyandım. 
Hala gülümsüyordum. Ve sevgilim; hayatım senin ne zaman başladı bu Lady Gaga aşkı ? 
ihiihihihihi :))))


Nasıl güzel bir rüyaydıııı nasıllll !!! Thanks God ! :) 


Güzellllll kalın çok güzel 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder